Odporúčame
História cien
- 26. 5. 2026 - 1 376 €
- 29. 11. 2025 - 1 376 €
- 19. 10. 2025 - 1 310 €
- 22. 8. 2025 - 1 294 €
- 9. 7. 2025 - 1 268 €
- 1. 6. 2025 - 1 196 €
- 9. 5. 2025 - 1 208 €
- 10. 10. 2024 - 1 278 €
- 28. 9. 2024 - 1 266 €
- 16. 7. 2024 - 1 260 €
- 1. 7. 2024 - 1 232 €
- 24. 6. 2024 - 1 256 €
- 16. 3. 2024 - 1 264 €
- 29. 2. 2024 - 1 272 €
- 23. 2. 2024 - 1 320 €
- 14. 2. 2024 - 1 370 €
- 4. 2. 2024 - 1 198 €
Popis produktu
Rohová rozkladacia sedacia súprava TOKIO VI Pro I. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej tkaniny v mnohých moderných farebných odtieňoch. Sedacia časť je prešívaná. Jednoduché rozkladanie sedacej súpravy na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň: Kvalitná PUR pena s vlnitou pružinou. Je mäkká, ale zároveň dostatočne pružná. Penový polyuretán je vlastne molitan, ktorý sa pri výrobe kombinuje s inými druhmi pien. Poťah: Látku Poso radíme medzi velúrovú tkaninu. Jedná sa o tkaninu podobnú plyšu s krátkym vlasom.Látka Poso je vyrobená zo 100% polyesteru. Svojim typickým vzhľadom pripomína menčester. Vyznačuje sa dostatočnou pevnosťou a odolnosťou. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 159 cm |
| Výška: | 89 cm |
Parametre
| Orientácia | Pravá |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Nízka |
| Tvar | Tvar L |
| Váha | 120 kg |
| Rohová | Áno |
| Nosnosť | 200 kg |
| Výška nôh | 4 cm |
| Hĺbka sedu | 78 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Rozkladacie | Áno |
| Materiál nôh | Plast |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Farba produktu | Modrá;Sivá;Zelená;Béžová |
| Prateľný poťah | Nie |
| Šírka podrúčky | 25 cm;12 cm |
| Výška podrúčky | 56 cm |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Béžová |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Strana sedacej súpravy | Pravá |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
barva, rozkládací
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
I evaluate it as a great hit at the right time and even on a discount. The installation guys were very skillful, they didn't knock anything down or damage anything on the way to the 3rd floor or in the apartment. In short, shopping luck smiled on us.
it is solid for sitting and lying down, I highly appreciate the storage space, it opens easily and when the armrests are turned they can reach up to the head and provide excellent support
The jewelry could be flat, not curved, so that something can be placed on it without falling off.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň










