


Pohovka Verona model 2 poteší svojou eleganciou a funkčnosťou. Táto 3-miestna pohovka potiahnutá odolnou látkou kombinuje pohodlie a eleganciu. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a pozornosti k detailu sa táto pohovka stane ústredným prvkom vášho interiéru a dodá mu jedinečné kúzlo. Poťah: Tkanina Kronos je plyšová látka, príjemná a hebká na dotyk. Tkanina sa vyznačuje tieňovaním materiálu. Tkanina Paros je veľmi jemná a hebká na dotyk. Vďaka svojim vlastnostiam sa radí medzi zamatové látky. Jemná štruktúra látky je dostatočne pevná. Ponúkame iba vo farbe: béžová Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
| Výška sedu | 42 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Barevná varianty | Béžová |
| Farba produktu | Čierna;Červená;Hnedá;Modrá;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 62 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 90 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň