Odporúčame
Rohová rozkladacia sedacia súprava VERONA model 2 Namornícka modrá
Rozmery 85×223×142 cm
História cien
- 13. 5. 2026 - 792 €
- 16. 7. 2024 - 792 €
- 1. 7. 2024 - 776 €
- 24. 6. 2024 - 792 €
- 19. 6. 2024 - 810 €
- 16. 3. 2024 - 796 €
- 29. 2. 2024 - 802 €
- 23. 2. 2024 - 832 €
- 14. 2. 2024 - 864 €
- 15. 1. 2024 - 756 €
Popis produktu
Rohová sedacia súprava Verona model 2 poteší svojou eleganciou a funkčnosťou. Táto sedacia súprava potiahnutá odolnou látkou kombinuje pohodlie a eleganciu. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a pozornosti k detailu sa táto pohovka stane ústredným prvkom vášho interiéru a dodá mu jedinečné kúzlo. Poťah: Tkanina Kronos je plyšová látka, príjemná a hebká na dotyk. Tkanina sa vyznačuje tieňovaním materiálu. Tkanina Paros je veľmi jemná a hebká na dotyk. Vďaka svojim vlastnostiam sa radí medzi zamatové látky. Jemná štruktúra látky je dostatočne pevná. Ponúkame iba vo farbe: béžová Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 223 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 142 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Výška sedu | 38 cm |
| Barevná varianta | Namornícka modrá |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna;Červená;Hnedá;Modrá;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 62 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 110 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne














