Odporúčame
Nočný stolík (2 ks) Amison N - wenge / craft biely
Rozmery 41×40×37 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 55 €
- 9. 1. 2025 - 55 €
- 8. 1. 2025 - 54,12 €
- 4. 4. 2024 - 48 €
- 15. 1. 2024 - 46 €
Popis produktu
Nočný stolík Amison N je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa dodávajú v demonte. Ich montáž vyžaduje zručnosť, ale vďaka tomu si ich môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a priestorových možností. Stolíky sú vyrobené z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Hlavným farebným prevedením je tmavá wenge, ktorá je doplnená o bielu farbu. Tento kontrast robí stolíky vizuálne atraktívnymi a lako sa hodí do rôznych štýlov interiéru. Vlastnosti produktu Materiál: aglomerovaný materiál DTD Farebné prevedenie: wenge / craft biely Rozmery: šírka 40.2 cm, hĺbka 37.5 cm, výška 41.4 cm Váha s obalom výrobcu: 19.2 kg Značka: NABBI Údržba týchto nočných stolíkov je jednoduchá, stačí ich utierať navlhko. Nemajú lesklé prevedenie, čo znižuje viditeľnosť odtlačkov a škrabancov. Napriek tomu, že neobsahujú funkciu pomalého zatvárania, sú stále veľmi praktické a poskytujú dostatok úložného priestoru. Nočné stolíky Amison N sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a moderný nábytok do svojej spálne. S ich pomocou vytvoríte útulnú atmosféru a zároveň budete mať všetko potrebné po ruke.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 41 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Materiál | Lamino |
| Váha s obalom výrobcu | 19.2 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.033 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0624 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Amison N |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Wenge |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Wenge / craft biely |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom








