Odporúčame
Petrolejová 3 miestna pohovka MANDI VELVET
Rozmery 84×182×51 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 239,4 €
- 25. 9. 2024 - 239,4 €
- 12. 3. 2024 - 296,3 €
- 15. 1. 2024 - 280,5 €
Popis produktu
Materiál Zamatová tkanina: 100% polyester Drevo: Borovicové Preglejka Pena Rozmery Šírka: 182 cm Hĺbka sedadla: 51 cm Výška sedadla: 44 cm Výška celková: 84 cm Hmotnosť: 35 kg Rozmer balenia: 38 x 150 x 78 cm (š x d x v) Prevedenie Nebieliť Žehliť pri teplote do 110 °C, žehlenie s parou môže spôsobiť nevratné poškodenie Profesionálne chemické čistenie v tetrachloretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, jemný proces Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 182 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 84 cm |
Parametre
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Nožičky | S nožičkami |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Nosnosť | 250 kg |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Utierky ZAVONA 50x70 cm, 3 ks
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou NUBI 75x75 cm, biela
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou KODA 75x75 cm, sivá
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúca plážová osuška LEMONS 100x180 cm zelená, 100% mikrovlákno
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavomodrá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo























