Porovnajte ceny od 5,9 € v 2 e-shopoch:
WELLHOX 4 dielna sada nožov so škrabkou
Popis produktu
4 dielna sada nožov so škrabkou Bez kvalitnej súpravy nožov sa v kuchyni nezaobíde žiaden kuchár, či sa už venujete vareniu profesionálne, alebo ste príležitostným kuchárom. P ráve nože sú tou položkou v kuchyni, pri ktorej by ste nemali hľadieť na cenu a vyberať podľa kvality. Táto súprava kuchynských nožov Vám nesiahne hlboko do vrecka, no napriek tomu prinesie dlhoročnú kvalitu . Vlastnosti Nože sú vyrobené z prémiovej uhlíkovej ocele s ergonomickou rukoväťou pre jednoduchšiu manipuláciu. Sada je vybavená antibakteriálnou vrstvou , ktorá neprenáša pachy medzi jednotlivými potravinami. V sete nájdete sadu piatich najpoužívanejších kuchynských nožov a škrabku s ergonomickou rúčkou a keramickou čepeľou.. miesta, bude ľahko . Súprava nie je vhodná do umývačiek riadu. Nože nie je potrebné dlho prebrusovať. Sada obsahuje kuchársky nôž - dĺžka ostria 20 cm univerzálny krájací nôž - dĺžka ostria 20 cm Lúpací nôž (nôž na ovocie, zeleninu) - dĺžka ostria 9 cm škrabka na ovocie a zeleninu
Parametre
| Množstvo | Sady |
|---|---|
| Typ | Na zeleninu a ovocie, Univerzálny |
| Materiál čepele | Oceľ, Keramika |
| Farba | Čierna |
| Farba čepele | Čierna |
| Kuchársky nôž | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Univerzálny krájací nôž | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Lúpací nôž | Dĺžka ostria 9 cm, Dĺžka ostria 9 cm |
| Materiál | Hliníková oceľ, Hliníková oceľ |
| Farba rukoväte | Čierna, Čierna |
| Čepeľ škrabky | Keramická |
| Farba noža | Čierna |

