Odporúčame
Posteľné obliečky z mikroplyšu LUCIDA
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Príjemné na dotyk (44%)
- Pohodlný materiál (25%)
- Svetlejšia farba (6%)
História cien
- 31. 5. 2026 - 35,9 €
- 2. 4. 2026 - 35,9 €
- 6. 11. 2025 - 30,9 €
- 8. 2. 2025 - 35,9 €
- 7. 11. 2024 - 29,9 €
- 15. 8. 2024 - 35,9 €
Popis produktu
Môže byť v zime niečo príjemnejšie, než zababušenie sa do skutočne hrejivých lôžkovín s úžasným zamatovým povrchom? Presne to vám poskytnú obliečky z hebkého mikroplyšu, ktorý je tak príjemný na dotyk, že sa jeho maznavého objatia nebudete môcť nabažiť. Mäkučký a príjemne ľahký materiál z veľmi husto tkaných chĺpkov je ako stvorený pre najrôznejšie textílie určené na rýchle zahriatie. Spracovanie vlákien mikroplyšu spôsobuje krásny lesk, ktorý dodáva obliečkam punc noblesy. Nespornou výhodou tohto úžasného materiálu je jeho nekrčivosť a jednoduchá údržba. Maximálneho efektu docielite kombináciou s mikroplyšovými prestieradlami. Vaše lôžko tak bude hrejivou oázou pre chvíle zaslúženého odpočinku. Obliečky z maznavého mikroplyšu budú tiež vítaným darčekom pre všetkých vašich blízkych. Obliečky z mikroplyšu LUCIDA príjemne hrejú a výborne udržujú teplo nežehlia sa nežmolkujú sa a nepúšťajú vlákna Obliečky z mikroplyšu sú ideálne na chladné obdobie, pretože výborne udržujú teplo. Každý deň sa budete tešiť, až sa do týchto hebkých a mäkučkých obliečok zababušíte. Obliečky z mikroplyšu veľmi rýchlo schnú, sú stálofarebné, nežmolkujú, nepúšťajú vlákna a nekrčia sa, preto ich nie je potrebné žehliť. Obliečky z mikroplyšu sú vhodné aj pre alergikov. V sade na jednolôžko dostanete 1 x obliečku na vankúš 70 x 90 cm a 1 x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm. Odporúčame prať naruby a zapnuté pri teplote 40 °C pracím prostriedkom na jemnú farebnú bielizeň bez obsahu bielidiel a používať antistatickú aviváž SLEEP WELL. V ponuke máme aj napínacie prestieradlo a obliečky na vankúšiky v rovnakom dezéne pre dokonalé zladenie spálne. Materiál: 100% polyester - mikroplyš Odporúčané pranie: 40 °C Mikroplyš verzus mikroflanel Mikroplyš a mikroflanel - často bývajú tieto názvy zamieňané, ale v zásade ide o ten istý materiál. Zamatovo hebký, s hustým krátkym chĺpkom. Technológovia používajú názov mikroflanel, všeobecne je však u nás historicky vžitý názov mikroplyš. Takže sa nebojte zaobstarať si mikroplyš, hoci ste pôvodne chceli mikroflanel. A naopak.
Parametre
| Materiál | Mikroflanel, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Modrá |
| Hrejivé tipy | Obliečky a prestieradlá |
| Obsah balenia | 1x vankúš, 1x prikrývka |
| Typ produktu v akcii | Posteľné obliečky |
| Typ vybavenia | Posteľný textil |
| Motív detských obliečok | Ostatné |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Prevedenie | Jednolôžko |
| Tipy na darčeky | Pre ženy |
| Extra inšpirácie | Pre spálňu snov |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Motív | Moderné |
| Nežehlivá úprava | Áno |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Na zips |
| Certifikát | OEKO-TEX Standard 100 |
| Výrobca | DecoDoma |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Príjemné na dotyk (44%)
- Pohodlný materiál (25%)
- Kvalita materiálu (25%)
- Svetlejšia farba (6%)
Používateľské recenzie
Veľmi pohodlný materiál, skvelá komunikácia a rýchle dodanie.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Pohodlný
Pohodlné a teplé!
Žiadne
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
spokojní
kvalita a cena
Nie
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Ľahká údržba, príjemné na dotyk.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z Heureky
LUCIDA mikrofleecová posteľná bielizeň.
Veľmi príjemné na dotyk. Je to však vianočný darček, takže nemôžem povedať viac.
Žiadne
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Najlepšie produkty od DeDoma.sk

Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnedé kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Super strečové poťahy NIAGARA smotanová kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický poťah na matrac so zipsom Alba 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 3 dni
Predložka do kúpeľne béžová, súprava 2 ks
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 3 dni
Super strečové poťahy NIAGARA oriešková kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elektrická panvica obdĺžniková Vigan 6 v 1 EPAN40
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sada odlievok s uchom SEVILLA 6 ks
Na čaj, sklenený, v sadách
Na odoslanie o 3 dni
Detská osuška KRTKO A ŽABKY 75 x 150 cm
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Sada 3 ks obliečok na vankúšiky PUMPKINS 40 x 40 cm
S fotkou, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
Froté osuška BALERÍNA 70 x 140 cm
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Klinový podhlavník BAMBOO Comfort 80 x 38 cm
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 3 dni
Vankúš pod chrbát LEVANDUĽA 60 x 30 cm
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Sada pracovných uterákov mix farieb 50 x 100 cm 6 ks
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 3 dni
Prešívaný vodeodolný matracový chránič Rojo z mikrovlákna 80 x 200 cm
80×200 cm, chrániče, výška
Na odoslanie o 3 dni
Nášľap na schody GUMA sada 4 ks
Gumová
Na odoslanie o 3 dni
Mlynček na kávu Lavender, BANQUET
Ručný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Obojstranný matrac VISCOFOAM DUO 20 cm + prešívané periny s Aloe Vera ZADARMO 90 x 200 cm
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo

































