Odporúčame
História cien
- 1. 5. 2026 - 13,49 €
- 27. 4. 2026 - 13,49 €
- 23. 4. 2026 - 14,49 €
- 20. 4. 2026 - 15,49 €
- 9. 4. 2026 - 15,99 €
- 3. 3. 2026 - 16,49 €
- 2. 3. 2026 - 15,49 €
- 26. 2. 2026 - 14,49 €
Popis produktu
Mikroplyšové prestieradlo je pohodlné, hebké a príjemné na dotyk. Má termoregulačné vlastnosti.Je napínacie, opatrené gumou. Vhodné na matrace s maximálnou výškou až 30 cm. Vhodné pre alergikov a astmatikov. Materiál rýchlo schne, nekrčí sa a nemusí sa žehliť. Pre dlhodobé zachovanie kvality a jemnosti prestieradla odporúčame prať v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň pri maximálnej teplote 30 °C a sušiť v závese. Pred prvým použitím odporúčame prestieradlo vyprať.
Parametre
| Gramáž | 260 g/m2 |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Rozmery | 90 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 90 x 200 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Recenzie
Používateľské recenzie
Je příjemný materiál a hlavně je teploučký na záda. Dobře se mně spí, jsem moc spokojená. Sladila jsem si to s povlečením. Mikroplyšové povlečení mohu vřele doporučit, mají velký výběr jak prostěradel tak povlečení.
Nejdříve děkuji výrobci.
Já jsem velice spokojená.
Mám celý komplet a užívám si už každou noc.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Velice prijemne,hrejive
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky































