Odporúčame
16,49 €
História cien
- 12. 5. 2026 - 16,49 €
- 28. 7. 2025 - 16,49 €
- 22. 7. 2025 - 14,84 €
- 5. 7. 2025 - 16,49 €
- 4. 7. 2025 - 15,99 €
- 24. 6. 2025 - 14,99 €
- 26. 2. 2025 - 15,99 €
- 18. 7. 2024 - 14,99 €
- 22. 2. 2024 - 15,99 €
- 15. 1. 2024 - 16,49 €
Popis produktu
Mikroplyšové prestieradlo je pohodlné, hebké a príjemné na dotyk. Má termoregulačné vlastnosti. Je napínacie, opatrené gumou. Vhodné na matrace s maximálnou výškou až 30 cm. Vhodné pre alergikov a astmatikov. Materiál rýchlo schne, nekrčí sa a nemusí sa žehliť.Pre dlhodobé zachovanie kvality a jemnosti prestieradla odporúčame prať v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň pri maximálnej teplote 30 °C a sušiť v závese.Pred prvým použitím odporúčame prestieradlo vyprať.
Parametre
| Materiál | Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Gramáž | 260 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Rozmery | 90 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 90 x 200 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Recenzie
5.02 hodnotenia
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
kvalita příjemná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky






























