Odporúčame
-26 %17,49 €23,49 €
História cien
- 1. 5. 2026 - 17,49 €
- 27. 4. 2026 - 17,49 €
- 23. 4. 2026 - 18,49 €
- 20. 4. 2026 - 19,99 €
- 9. 4. 2026 - 21,99 €
- 8. 4. 2026 - 22,49 €
- 1. 4. 2026 - 22,99 €
- 24. 10. 2025 - 23,49 €
- 21. 10. 2025 - 21,49 €
- 14. 10. 2025 - 22,49 €
- 2. 10. 2025 - 23,49 €
- 30. 9. 2025 - 22,99 €
- 13. 9. 2025 - 23,49 €
- 19. 8. 2025 - 21,99 €
- 28. 7. 2025 - 23,49 €
- 27. 7. 2025 - 21,14 €
- 22. 7. 2025 - 20,69 €
- 31. 12. 2024 - 22,99 €
- 31. 12. 2024 - 20,99 €
- 15. 12. 2024 - 22,49 €
- 19. 11. 2024 - 21,99 €
- 12. 11. 2024 - 20,45 €
- 7. 11. 2024 - 21,99 €
- 31. 10. 2024 - 21,49 €
- 4. 10. 2024 - 20,49 €
- 17. 9. 2024 - 19,99 €
- 15. 9. 2024 - 19,49 €
- 5. 9. 2024 - 18,99 €
- 25. 8. 2024 - 18,49 €
- 21. 8. 2024 - 17,99 €
- 20. 8. 2024 - 17,49 €
- 13. 8. 2024 - 17,99 €
- 6. 8. 2024 - 19,49 €
- 31. 7. 2024 - 20,99 €
- 22. 2. 2024 - 21,99 €
- 15. 1. 2024 - 24,99 €
Popis produktu
Mikroplyšové prestieradlo je pohodlné, hebké a príjemné na dotyk. Má termoregulačné vlastnosti.Je napínacie, opatrené gumou. Vhodné na matrace s maximálnou výškou až 30 cm. Vhodné pre alergikov a astmatikov.Materiál rýchlo schne, nekrčí sa a nemusí sa žehliť.Pre dlhodobé zachovanie kvality a jemnosti prestieradla odporúčame prať v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň pri maximálnej teplote 30 °C a sušiť v závese.Pred prvým použitím odporúčame prestieradlo vyprať.
Parametre
| Materiál | Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Gramáž | 260 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Rozmery | 180 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Dvojlôžko štandard |
| Veľkosť | 180 x 200 cm |
| Výrobca | 4-Home |































