Porovnajte ceny od 21,99 € do 30 € v 3 e-shopoch:
WELLHOX 6 dielna sada nožov v elegantnom stojane v medenej farbe
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 21,99 € do 30 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 21,99 €
- 5. 11. 2025 - 21,99 €
- 26. 5. 2026 - 21,99 €
- 5. 11. 2025 - 21,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
6 dielna sada nožov v elegantnom stojane v medenej farbe Bez kvalitnej súpravy nožov sa v kuchyni nezaobíde žiaden kuchár , či sa už venujete vareniu profesionálne, alebo ste príležitostným kuchárom. Práve nože sú tou položkou v kuchyni, pri ktorej by ste nemali hľadieť na cenu a vyberať podľa kvality. Táto súprava kuchynských nožov Vám nesiahne hlboko do vrecka, no napriek tomu prinesie dlhoročnú kvalitu . Vlastnosti výrobku Nože sú vyrobené z prémiovej uhlíkovej ocele s ergonomickou rukoväťou pre jednoduchšiu manipuláciu. Sada je vybavená antibakteriálnou vrstvou, ktorá neprenáša pachy medzi jednotlivými potravinami. V sete nájdete sadu piatich najpoužívanejších kuchynských nožov a moderný dizajnový stojan, ktorý Vám na kuchynskej linke nezaberie veľa miesta, bude ľahko prístupný a zaručí Vám, že Vaše nože sa neotupia. Súprava nie je vhodná do umývačiek riadu. Nože nie je potrebné dlho prebrusovať. Sada obsahuje kuchársky nôž - dĺžka ostria 20 cm nôž na pečivo - dĺžka ostria 20 cm univerzálny krájací nôž - dĺžka ostria 20 cm univerzálny krájací nôž - dĺžka ostria 12 cm Lúpací nôž (nôž na ovocie, zeleninu) - dĺžka ostria 9 cm stojan na nôž výška 18cm, dĺžka 11cm
Parametre
| So stojanom | Ano |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Typ | Na zeleninu a ovocie, Na pečivo, Univerzálny |
| Materiál čepele | Oceľ |
| Farba | Hnedá |
| Farba čepele | Strieborná, Strieborná |
| Farba stojana | Medená, Čierna, medená |
| Kuchársky nôž | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Nôž na pečivo | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Univerzálny krájací nôž | Dĺžka ostria 12 cm, Dĺžka ostria 12 cm |
| Lúpací nôž | Dĺžka ostria 9 cm, Dĺžka ostria 9 cm |
| Materiál | Hliníková oceľ, Hliníková oceľ |
| Stojan | Šírka 11 cm, Výška 18 cm, Šírka 11 cm |
| Farba rukoväte | Medená |







