Porovnajte ceny od 24,9 € do 30 € v 3 e-shopoch:
WELLHOX 8 dielna sada nožov v otočnom stojane v oceľovej farbe
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 24,9 € do 30 €:
Popis produktu
8 dielna sada nožov v otočnom stojane v oceľovej farbe Bez kvalitnej súpravy nožov sa v kuchyni nezaobíde žiaden kuchár, či sa už venujete vareniu profesionálne, alebo ste príležitostným kuchárom. Práve nože sú tou položkou v kuchyni, pri ktorej by ste nemali hľadieť na cenu a vyberať podľa kvality. Táto súprava kuchynských nožov Vám nesiahne hlboko do vrecka, no napriek tomu prinesie dlhoročnú kvalitu. Vlastnosti výrobku N ože sú vyrobené z prémiovej uhlíkovej ocele s ergonomickou rukoväťou pre jednoduchšiu manipuláciu. Sada je vybavená antibakteriálnou vrstvou , ktorá neprenáša pachy medzi jednotlivými potravinami. V sete nájdete sadu štyroch najpoužívanejších kuchynských nožov, sekerku,nožnice, ostrič nožov a moderný otočný stojan, ktorý Vám na kuchynskej linke nezaberie veľa miesta, bude ľahko prístupný a zaručí Vám, že Vaše nože sa neotupia. Súprava nie je vhodná do umývačiek riadu. Nože nie je potrebné dlho prebrusovať. Sada obsahuje nôž šefkuchára - dĺžka ostria 20 cm nôž na pečivo - dĺžka ostria 20 cm univerzálny krájací nôž - dĺžka ostria 12 cm lúpací nôž (nôž na ovocie, zeleninu) - dĺžka ostria 9 cm sekerka - dĺžka ostria 17 cm nožnice ostrič stojan
Parametre
| So stojanom | Ano |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Typ | Na zeleninu a ovocie, Na pečivo, Univerzálny |
| Materiál čepele | Oceľ |
| Farba | Sivá |
| Farba noža | Oceľová, Oceľová |
| Farba stojana | Oceľová, Oceľová |
| Kuchársky nôž | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Nôž na pečivo | Dĺžka ostria 20 cm, Dĺžka ostria 20 cm |
| Univerzálny krájací nôž | Dĺžka ostria 12 cm, Dĺžka ostria 12 cm |
| Lúpací nôž | Dĺžka ostria 9 cm, Dĺžka ostria 9 cm |
| Sekerka | Dĺžka ostria 17 cm |
| Farba ostriča nožov | Oceľová, Oceľová |
| Materiál | Hliníková oceľ, Hliníková oceľ |
| Farba nožníc | Oceľová, Oceľová |



