Odporúčame
Globo 58436B - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa 4v1 JORJE LED/4W/5V čierna
História cien
- 17. 5. 2026 - 50,9 €
- 18. 4. 2026 - 50,9 €
- 1. 4. 2026 - 59,99 €
- 7. 11. 2025 - 49,9 €
- 11. 9. 2024 - 57,99 €
- 15. 1. 2024 - 58,99 €
Popis produktu
LED moderná stolná lampa. Vhodná na osvetlenie obývacej izby aj spálne. Vďaka špeciálnemu magnetickému systému môžete svietidlo využívať ako stolnú lampu, lampu s klipom, nástenné svietidlo aj ručnú baterku. Jas svietidla je možné nastaviť v 3 krokoch pomocou dotykového spínača priamo na tele svietidla (20 %, 50 %, 100 %). Možno tiež nastaviť farbu svetla (3000K, 4000K, 5000K). Nabíjanie pomocou USB kábla (súčasť balenia). Baterka: CR18650 1200 mAh Li-Ion 3,7V (súčasť balenia). Doba nabíjania: 3 h. Doba prevádzky: 3 - 4 h. Zabudovaný úsporný LED zdroj. Balenie obsahuje: 1x svietidlo, 1x stolný stojan, 1x nástenný držiak, 1x klip, 1x USB kábel.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| So štipcom | Ano |
| Stmievač | Ano |
| Farba | Biela |
| Typ | Stolná lampa |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Pracovňa |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Celkový príkon svietidla | 4 W |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 5 V |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo/Nabíjacia |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 10 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/5000 K |
| Celkový svetelný tok | 120 lm |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Výdrž batérie | 4 h |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | OFFICE LAMP Globo, SOPHIE Globo, JORJE Globo |
| Výrobca | Globo |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

































