Mereo Mereo, Drezová nástenná batéria s ramienkom rúrkovým ø 16 mm, chróm, MER-CBS301003MMereo Mereo, Drezová nástenná batéria s ramienkom rúrkovým ø 16 mm, chróm, MER-CBS301003M
Mereo Mereo, Drezová nástenná batéria s ramienkom rúrkovým ø 16 mm, chróm, MER-CBS301003M
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Povrchová úpravaChróm
DruhNástenná (rozstup 100 mm)
VariantaNástenná
Dĺžka ramienka300 mm
Ovládanie batérieKohútiková
Ean8592480052782
MateriálPochrómovaná mosadz
VýrobcaMereo
SériaMereo
TypDrezová
Podobné produkty
Mereo Mereo, Drezová nástenná batéria s ramienkom rúrkovým ø 16 mm, chróm, MER-CBS301001M
Chrómová, stojanková, nástenná 100 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Atut, stojanková drezová batéria s výsuvnou výlevkou, chrómová, GAM-BAT-CH
Páková, s výsuvnou sprchou, s filtráciou
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Retro, nástenná umývadlová batéria, chrómová, GMA-BROS-S-CH
Chrómová, kohútiková
Skladom
RAV SLEZÁK Morava drezová batéria s otočným ramienkom 100 mm chróm mk101.0/21 MK101.021
Chrómová, kohútiková, nástenná 100 mm