Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70
Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 384 W, čierna, W103-0800-500-00-70 Výrobca: Mexen Séria: Helios Kód produktu: W103-0800-500-00-70 Technické údaje: Výška: 800 mm Šírka: 500 mm Hĺbka: 54 mm Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné) Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Hmotnosť: 6,67 kg Reakcia na oheň: A1 Prevádzková teplota: max 95 °C Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: - 75/65/20 °C 384 W Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Rozmery
Šírka:50 cm
Parametre
VykurovanieElektrické
FarbaČierna
TypRebríkový
Vykurovací výkon384 W