Odporúčame
História cien
- 14. 5. 2026 - 389 €
- 30. 1. 2025 - 389 €
- 25. 1. 2025 - 409 €
- 1. 1. 2025 - 435 €
- 30. 11. 2024 - 426 €
- 25. 11. 2024 - 406 €
- 22. 10. 2024 - 711 €
- 10. 10. 2024 - 732 €
- 28. 9. 2024 - 730 €
- 16. 7. 2024 - 726 €
- 1. 7. 2024 - 730 €
- 24. 6. 2024 - 732 €
- 29. 2. 2024 - 707 €
- 15. 1. 2024 - 721 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka 125 EVELYN. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Trinity v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28.Veľmi pohodlná vďaka vlnitej pružine. Poťah - tkanina Trinity je mäkká a na dotyk príjemná velúrová tkanina. Má jemnú štruktúru. Jej charakteristickým znakom je vysoká odolnosť voči oderu a pôsobeniu svetla.
Rozmery
| Šírka: | 206 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 86 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 43 cm |
| Šírka podrúčky | 5 cm |
| Výška nôh | 5 cm |
| Farba produktu | Modrá;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 118x194 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Farebná varianta | Krémová |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Váha | 90 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Chybal montazny navod
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava NEO - skosený bok - model 3 Sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne





































