








Rozkladacia pohovka 131 ELLA + kreslo. Poťah z kvalitnej látky Haiti v mnohých moderných farebných odtieňoch.Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Textília: Textília Haiti je vyrobená zo 100% polyesteru. Jemná tkanina s hustou väzbou je dostatočne pevná a odolná. Viditeľná štruktúra vlákien je hladká a príjemná na dotyk. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou tkaninou pre sedacie súpravy, kreslá, pohovky atď. Údržba: Odporúča čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 42 cm;45 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 8 cm |
| Výška nôh | 5 cm;35 cm |
| Farba produktu | Čierna;Modrá;Sivá;Zelená |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 53 cm;56 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 1;3;1;3 |
| Farebná varianta | Sivá + čierna |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 90 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |

100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne
24×160×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne