






Pohovka 182 LEAH I. Elegantná a moderná pohovka je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov. Štýlové nohy sú vyrobené z bukového dreva. Výplň: Kvalitná PUR pena. Je mäkká, ale zároveň dostatočne pružná. Penový polyuretán je vlastne molitan, ktorý sa pri výrobe kombinuje s inými druhmi pien. Poťah: Tkanina Royal sa radí medzi velúrovú tkaninu. Jedná sa o textíliu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným a mäkkým povrchom. Je vyrobená zo 100% polyesteru. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
| Tvar | Rovná pohovka |
|---|---|
| Váha | 30 kg |
| Rohová | Nie |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Výška nôh | 20 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Rozkladacie | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Farba produktu | Červená;Krémová;Modrá;Ružová;Sivá;Zelená;Žltá |
| Prateľný poťah | Nie |
| Šírka podrúčky | 14 cm |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Tmavosivá |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Výrobca | Signal-nabytek |

205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
92×223×140 cm, rozkladacia, - pravý roh
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
182×25×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 16 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
48×60×40 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 6 týždňov
77×215×85 cm, masívna, látková
Na odoslanie o 4 týždne
124×50×27 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
49×100×35 cm, s botníkom, matná
Na odoslanie o 2 týždne