






Kvalitná a moderná pohovka 184 EDEN. - Sedák aj opierka sú vyplnené polyuretánovou penou. - Drevené nohy v čiernej farbe Poťah: tkanina Royal sa radí medzi velúrovú tkaninu. Jedná sa o textíliu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. Tkanina Royal je vyrobená zo 100% polyesteru. Údržba: Vyhnite sa používaniu chemikálií.
| Výška sedu | 40 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Výška nôh | 22 cm |
| Farba produktu | Červená;Krémová;Modrá;Sivá;Zelená |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Farebná varianta | Béžová |
| Váha | 80 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |

85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
77×215×85 cm, látková, masívna
Na odoslanie o 4 týždne
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne