Odporúčame
Pohovka 184 EDEN Sivá
Rozmery 75×150×71 cm
História cien
- 19. 5. 2026 - 269 €
- 30. 1. 2025 - 269 €
- 25. 1. 2025 - 279 €
- 1. 1. 2025 - 299 €
- 30. 11. 2024 - 293 €
- 25. 11. 2024 - 279 €
- 22. 10. 2024 - 488 €
- 10. 10. 2024 - 474 €
- 28. 9. 2024 - 473 €
- 16. 7. 2024 - 471 €
- 1. 7. 2024 - 473 €
- 24. 6. 2024 - 474 €
- 29. 2. 2024 - 459 €
- 15. 1. 2024 - 467 €
Popis produktu
Kvalitná a moderná pohovka 184 EDEN. - Sedák aj opierka sú vyplnené polyuretánovou penou. - Drevené nohy v čiernej farbe Poťah: tkanina Royal sa radí medzi velúrovú tkaninu. Jedná sa o textíliu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. Tkanina Royal je vyrobená zo 100% polyesteru. Údržba: Vyhnite sa používaniu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 71 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Čierna |
| Výška sedu | 40 cm |
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Výška nôh | 22 cm |
| Farba produktu | Červená;Krémová;Modrá;Sivá;Zelená |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Farebná varianta | Sivá |
| Váha | 80 kg |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň


























