Odporúčame
Rozkladacia pohovka 114 OLIVER Tmavomodrá
Rozmery 88×204×93 cm
História cien
- 15. 5. 2026 - 689 €
- 30. 1. 2025 - 689 €
- 25. 1. 2025 - 719 €
- 1. 1. 2025 - 763 €
- 30. 11. 2024 - 748 €
- 25. 11. 2024 - 712 €
- 22. 10. 2024 - 1 246 €
- 10. 10. 2024 - 1 271 €
- 28. 9. 2024 - 1 267 €
- 16. 7. 2024 - 1 260 €
- 1. 7. 2024 - 1 265 €
- 24. 6. 2024 - 1 269 €
- 29. 2. 2024 - 1 227 €
- 15. 1. 2024 - 1 251 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka 114 OLIVER. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Trinity v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28.Veľmi pohodlná vďaka vlnitej pružine. Poťah - tkanina Trinity je mäkká a na dotyk príjemná velúrová tkanina. Má jemnú štruktúru. Jej charakteristickým znakom je vysoká odolnosť voči oderu a pôsobeniu svetla.
Rozmery
| Šírka: | 204 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 93 cm |
| Výška: | 88 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Modrá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 5 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Čierna;Krémová;Modrá;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 142x193 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Farebná varianta | Tmavomodrá |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 56 cm |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 160x200 cm + chránič matraca
24×160×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava NEO - skosený bok - model 3 Sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne





































