


Rozmery 105×160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ z dubového dreva LOFT 160x200cm výklopnáSúčasťou postele je: Drevený rám postele z dubového dreva s pevnou železnou konštrukciou. Montážne príslušenstvo: rýchla a jednoduchá inštalácia. Rám: je namontovaný na dvoch kovových - plynových mechanizmoch. Rošt je zložený z 28 silných brezových pásov tlmiacich nárazy a je namontovaný na železnej konštrukcii. Obojstranné penové matrace 2x80x200x18cm s hypoalergénnym prešívaným poťahom so zipsom. Plocha na spanie 160x200. +/- 2 cm tolerancia. Po zdvihnutí roštu sa nachádza úložný priestor po celej ploche postele. Maximálne zaťaženie postele je 400 kg.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 105 cm |
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca, Vrátane matraca a roštu, Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo, Čalúnené |
| Funkcie | Polohovacia |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Breza, Dub |
| Štýl | Industriálny |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Tvar | Štandardné |
| Dekór dreva | Dub |
| Výrobca | BMS Group |
| Nožičky | S nožičkami |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Dostupnosť | Skladom |

81×180×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
160×200 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, v dekore dub, vrátane roštu
Skladom
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Vrátane roštu, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
98×180×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vrátane matraca, vyvýšená, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Rozkladacia, boxspring, vrátane roštu
Skladom
V dekore dub, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Boxspring, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, rozkladacia
Skladom
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
79×171×213 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
79×140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
Vrátane matraca, rozkladacia, boxspring
Skladom