


Rozmery 51×80×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ LUKIMatrac k sade zadarmo! Vďaka tomu môže vaše dieťa používať nádherný komplet hneď po poskladaní. Posteľ Luki je testovaná, vďaka čomu sme si 100% istí jej kvalitnou. ŠPECIFIKÁCIA Rám: Borovicové drevo, natreté vodným lakom, Rúčky z PVC + kovový pás + pruhy z brezového dreva Hrany: Zaoblené R2 Doska MDF: Natretá certifikovaným vodným lakom Zásuvka: Laminovaná drevotrieska Doska: HDF Rukoväť: Z PVC Kolesá: Valčekové kolesá Matrac: 160x80 + poťah (prešívaná hypoalergénna látka z polyesteru + klimatizačné vlákno + polyuretánová pena + zips Maximálna hmotnosť dieťaťa: 100 kg SADA OBSAHUJE Posteľ: Cars jednolôžková Matrac: 1x 160x80 Penový matrac s poťahom Rám matraca: Zásuvka: Laminovaná drevotrieska ROZMERY Šírka: 84 cm Dĺžka: 166 cm
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Dekor | Breza, Borovica |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Materiál | Z lamina |
| Set | Vrátane matraca |
| Vzhľad detských postelí | Výsuvné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Dekór dreva | Borovica |
| Tvar | Štandardné |
| Dostupnosť | Skladom |
| Požadované vlastnosti | Jednolôžkové postele |
| Rozmer | 160x80cm |
| Postele | Jednolôžkové |
| Výrobca | BMS Group |
| Štýl | Klasický |
| Detské | Áno |

80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, pre dievča
Skladom
51×80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, pre dievča
Skladom
60×80×160 cm, v dekore borovica, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
51×80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
51×80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Skladom
90×200 cm, v dekore buk, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore buk, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, s úložným priestorom, s prístelkou
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore breza, v dekore borovica, so zábranou
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore breza, v dekore borovica, so zábranou
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, s úložným priestorom, s prístelkou
Skladom
70×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V dekore breza, v dekore borovica, so zábranou
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70×90×200 cm, v dekore borovica, pre dievča
Skladom
90×200 cm, v dekore buk, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70×80×160 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×80×160 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
61×90×200 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore buk, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo