



Rozmery 80×180 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Trojlôžková poschodová posteľ Max1 200x80cm Prečo drevo?Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia. Sada obsahuje: MAX 1 poschodová posteľ1 penový matrac 200x80 s poťahom1 penový matrac 190x80 s poťahom1 penový matrac 180x80 s poťahomSchody so skrinkamiPísací stôl 190 cm Výsuvná zásuvka na kolieskach01. MDF DOSKA + Nábytková doskaNa výrobu rámov postelí používame kvalitnú MDF dosku a nábytkovú dosku, vďaka čomu sú naše postele stabilné a odolné.02. SCHODISKOŠpeciálne navrhnuté schody zaisťujú nielen bezpečnosť, ale fungujú aj ako odkladací priestor.03. VODNÝ LAKVo výrobnom procese používame okrem iného laky na vodnej báze. Vďaka tomu majú naše trojlôžka odolný a bezpečný náter.04. ZÁSUVKANa poschodovú posteľ pre tri osoby pripevníme priestrannú zásuvku z laminovanej drevotriesky. Do zásuvky môžete vložiť posteľnú bielizeň a hračky.05. ZAISTENIE SkrutiekDbáme na detaily, a preto sú skrutky v našich trojlôžkoch nielen dekoratívnym prvkom, ale poskytujú aj pevné spoje.06. TROJPOSKODOVÁ POSTEĽNaše trojposchodové postele sú univerzálne. O polohe stupňov pri montáži rozhodujete vy. Môžu byť vľavo alebo vpravo.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
| Multifunkčné | Ano |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Z lamina |
| Tvar | Patrové |
| Rozmer | 200 x 80 cm |
| Vzhľad detských postelí | Výsuvné |
| Dekór dreva | Borovica |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Dostupnosť | Skladom |
| Požadované vlastnosti | Trojlôžkové postele Dvojposchodové postele |
| Štýl | Moderné |
| Výrobca | BMS Group |

90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
154×90×200 cm, s prístelkou, so zábranou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
145×120×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
90×200 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Náradie
Skladom
Kuchynky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Náradie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Náradie
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom
Pre deti
Skladom