










Štýlové a výkonné autíčko uspokojí nároky najmladších automobilových nadšencov.Kvalitný materiál spĺňa tie najprísnejšie EU normy, má certifikát CE. Plast je špeciálne testovaný na tvrdosť a bezpečnosť.Bližšie informácie si môžete pozrieť vo vlastnostiach. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, avšak v doprovode rodičov je možné použitie aj v skoršom veku.Balenie obsahuje inštrukcie na jednoduchú montáž, ktorá zaberie približne 20-30 minút. Vďaka autíčku si môže dieťa užiť chvíle radosti a smiechu.
| Kľučky | Nie |
|---|---|
| Sedadlá | Plastové Dĺžka 40 cm, Šírka 18cm, Výška 26cm |
| Motor | 2x35W |
| Batéria | 12V7Ah |
| Model | Ranger Rover Evoque |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G Pomocou ovládača regulujete rýchlosť jazdy a môžete aj hocikedy použiť tlačidlo STOP a úplne prerušiť jazdu v autíčka. |
| Rozmery vozidla | 101 cm x 64 cm x 53 cm |
| Svetlá | LED svetlomety |
| Prevodové stupne | 2 dopredu, 1 vzad (rýchly / pomalý prevodový stupeň) |
| Čas jazdy | Do 1-1,5 hodiny |
| Lak | Nie |
| Bezpečnostné pásy | Áno |
| Maximálne zaťaženie | 30 kg |
| Čas nabíjania | 8 hodín |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Audio | SD, USB, MP3, AUX |
| Kolesá | Kolesá EVA, Priemer: 23cm Šírka: 9cm |
| Dodatočné vybavenie | Nabíjačka, inštrukcie |
| Chrómové prvky | Nie |
| Povrch jazd | Asfalt, tráva, nerovnosť |
| Certifikát | CE, EN |
| Váha | 13,8kg |
| Otvárateľné dvere | Áno |
| Výrobca | RAMIZ |