





Rozmery 78×90-165×205 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozkladacia Posteľ Hermes 160 x 200cm Matrace k sade zadarmo ! vďaka tomu môže vaše dieťa používať nádherný komplet hneď po poskladaní. Posteľ Hermes je testovaná, vďaka čomu sme si 100% istí jej kvalitnou. ŠPECIFIKÁCIA Rám: Borovicové drevo, natreté certifikovaným lakom na vodnej báze Nosnosť 160kg kovový pás+drevené pásy Hrany: Zaoblené R2 Doska MDF: Natretá certifikovaným vodným lakom, MDF. Šuplíky (2 ks) - Kolieska - žiadne vodítka Drevotrieska: Laminovaná Rukoväť: Z PVC Osvedčenie: O bezpečnosti a kvalite TUV Matrace: Matrace : rozmer 200 x 80 x 8 cm + poťah (prešívaná hypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizácie + polyuretánová pena + zips). Maximálna hmotnosť dieťaťa: 160 kg SADA OBSAHUJE Posteľ: rozkladacia Matrac: 2x Rám matraca: 1x Bezpečné zábradlie: 1x ROZMERY Šírka: 90 cm / 165 cm Dĺžka: 205 cm Výška: 78 cm
| Šírka: | 90-165 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 205 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Zábrana | Ano |
| Prístelka | Ano |
| Materiál | Drevené, Z lamina |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane matraca a roštu |
| Multifunkčné | Ano |
| Farba | Biela |
| Vzhľad detských postelí | Výsuvné |
| Tvar | Válandy |
| Rozmer | 160 x 200cm |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Dekór dreva | Borovica |
| Dostupnosť | Skladom |
| Výrobca | BMS Group |
| Štýl | Moderné |
| Požadované vlastnosti | Rozkladacie S roštom |
| Detské | Áno |

40×80×160 cm, pre chlapca, so zábranou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, so zábranou
Skladom
90×200 cm, s úložným priestorom, so zábranou
Skladom
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca
Na odoslanie o 3 týždneDoprava zadarmo
80×160 cm, so zábranou, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
V dekore borovica, so zábranou, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
68×97×206 cm, v dekore breza, v dekore borovica
SkladomDoprava zadarmo
75×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, s prístelkou, drevená
SkladomDoprava zadarmo
51×86×165 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So zábranou, drevená, vrátane matraca
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo