



Rozmery 50×80×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ Cars Matrac k sade zadarmo ! vďaka tomu môže vaše dieťa používať nádherný komplet hneď po poskladaní. Posteľ Cars je testovaná, vďaka čomu sme si 100% istí jej kvalitnou. ŠPECIFIKÁCIA Rám: MDF dosky, stabilný, odolný, flexibilný drevený Hrany: Zaoblené Šróbky: Dekoratívne, pevné Bariéra: Bezpečné Vodný lak: Odolný a bezpečný povlak Maximálna hmotnosť dieťaťa: 100 kg SADA OBSAHUJE Posteľ: Cars jednolôžková Matrac: 1x 160x80 Penový matrac s poťahom Rám matraca: 1x Bezpečné zábradlie: 1x ROZMERY Šírka: 83 cm Dĺžka: 166 cm Výška: 50 cm
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Materiál | Z lamina |
| Postele | Jednolôžkové |
| Dostupnosť | Skladom |
| Dekór dreva | Borovica |
| Tvar | Štandardné |
| Vzhľad detských postelí | Autíčko |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Rozmer | 160x80cm |
| Výrobca | Interbeds |
| Štýl | Klasický |
| Požadované vlastnosti | Detské |
| Detské | Áno |

50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Skladom
80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
51×80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
70×140 cm, z lamina, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
61×90×200 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore breza, v dekore borovica, pre dievča
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, pre dievča, so zábranou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, vrátane matraca
Skladom
V dekore breza, v dekore borovica, pre dievča
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore breza, v dekore borovica, pre dievča
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, drevená
SkladomDoprava zadarmo
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, so zábranou, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V dekore borovica, s úložným priestorom, s prístelkou
Skladom
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, v dekore breza, v dekore borovica
Skladom
50×80×160 cm, v dekore borovica, z lamina
Skladom
61×90×200 cm, v dekore borovica, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo