Odporúčame
RAMIZ ELEKTRICKÉ AUTÍČKO LEXUS LX570 - LAKOVANÉ - MODRÉ - MOTOR - 4x45W BATÉRIA - 12V10Ah - 2023
História cien
- 4. 4. 2026 - 429 €
- 15. 1. 2024 - 429 €
Popis produktu
Štýlové a výkonné autíčko uspokojí nároky najmladších automobilových nadšencov.Kvalitný materiál spĺňa tie najprísnejšie EU normy, má certifikát CE. Plast je špeciálne testovaný na tvrdosť a bezpečnosť.Bližšie informácie si môžete pozrieť vo vlastnostiach. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, avšak v doprovode rodičov je možné použitie aj v skoršom veku.Balenie obsahuje inštrukcie na jednoduchú montáž, ktorá zaberie približne 20-30 minút. Vďaka autíčku si môže dieťa užiť chvíle radosti a smiechu.
Parametre
| Sedadlá | Mäkké a pokryté kožou |
|---|---|
| Prevodové stupne | 2 dopredu, 1 vzad (rýchly / pomalý prevodový stupeň) |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Kolesá | Mäkké EVA |
| Váha | 30 kg |
| Čas nabíjania | 8 hodín |
| Čas jazdy | Do 1-1,5 hodiny |
| Povrch jazd | Asfalt, tráva, nerovnosť |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Audio | SD, MP3 , USB |
| Chrómové prvky | Áno |
| Lak | Áno |
| Bezpečnostné pásy | Áno |
| Otvárateľné dvere | Áno |
| Kľučky | Áno |
| Model | LEXUS LX570 |
| Motor | 4x45W |
| Batéria | 12V10Ah |
| Certifikát | CE |
| Dodatočné vybavenie | Nabíjačka, inštrukcie |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G Pomocou ovládača regulujete rýchlosť jazdy a môžete aj hocikedy použiť tlačidlo STOP a úplne prerušiť jazdu autíčka. |
| Svetlá | Osvetlená palubná doska, Predné a zadné LED |
| Rozmery vozidla | 134 x 85 x 63 cm |
| Výrobca | RAMIZ |
Najlepšie produkty od Kráľovstvo-Hračiek.sk

RAMIZ Lekárske príslušenstvo na kolieskach
Náradie
Skladom
MULTISTORE Plastové potraviny do detskej kuchynky - 120 ks
Kuchynky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lean Toys Ružová súprava do záhrady – taška, náradie, rukavice
Náradie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trefl Gry Arkádová hra Mistakos Platform - Stoličky
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Vodná arkádová hra, konzola - Dinosaurus Carnotaurus zelená
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra - Padajúce stoličky s pohybujúcim sa autom
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra – Hoď vrecko, obruč – dinosaurus
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Pinball -zvieratká fialová
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Udri kuriatko, kladivo
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Monkey Drop
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Grilovacia súprava s doplnkami
Náradie
Skladom
Bauerkraft Akumulátorové elektrické nožnice na živý plot 21V
Skladom
LEAN TOYS Pinball - arkádová hra , LED svetlá, zvuky
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Pinball arkádová hra – Dinosaurus, drak modrý
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Čarovná sada interaktívna pre dievčatá modrá
Skladom
Trefl Gry Arkádová hra Boom Boom Labková Patrola
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trefl Gry Hra Detektív Junior Dinosaurus
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra - Hoď vrecko, obruč Jednorožec
Pre deti
Skladom














