Odporúčame
RAMIZ Elektrické autíčko Mercedes GLC 63S - Červené - MOTOR 4x45W - BATÉRIA - 2 x 12V/7Ah 2023
Popis produktu
Štýlové a výkonné autíčko uspokojí nároky najmladších automobilových nadšencov.Kvalitný materiál spĺňa tie najprísnejšie EU normy, má certifikát CE. Plast je špeciálne testovaný na tvrdosť a bezpečnosť.Bližšie informácie si môžete pozrieť vo vlastnostiach. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, avšak v doprovode rodičov je možné použitie aj v skoršom veku.Balenie obsahuje inštrukcie na jednoduchú montáž, ktorá zaberie približne 20-30 minút. Vďaka autíčku si môže dieťa užiť chvíle radosti a smiechu.
Parametre
| Maximálne zaťaženie | 35 kg |
|---|---|
| Batéria | 2 x 12V / 7Ah |
| Čas nabíjania | 8 hodín |
| Kolesá | Mäkká EVA |
| Čas jazdy | Do 1-2 hodiny |
| Lak | Nie |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G, 3-rýchlostná regulácia rýchlosti |
| Chrómové prvky | Áno |
| Rozmery vozidla | 136cm x 79cm x 61cm |
| Svetlá | LED predné,zadné,prepínač svetiel |
| Audio | MP4 ,MP3, USB, AUX, SD, |
| Bezpečnostné pásy | Áno |
| Otvárateľné dvere | Áno |
| Kľučky | Nie |
| Model | Mercedes GLC 63S |
| Motor | 4x 45W motor Variabilný pohon pre 2 alebo 4 kolesá (ovládanie pomocou spínača), |
| Sedadlá | Mäkká ekologická koža, Bezpečnostný pás, 50 x 20 x 32 cm, |
| Dodatočné vybavenie | Nabíjačka, inštrukcie |
| Certifikát | CE |
| Prevodové stupne | 2 dopredu, 1 vzad (rýchly / pomalý prevodový stupeň) |
| Povrch jazd | Asfalt, tráva, nerovnosť |
| Váha | 31,5 kg |
| Rýchlosť | 2 - 8 km/h |
| Výrobca | RAMIZ |
Najlepšie produkty od Kráľovstvo-Hračiek.sk

RAMIZ Lekárske príslušenstvo na kolieskach
Náradie
Skladom
MULTISTORE Plastové potraviny do detskej kuchynky - 120 ks
Kuchynky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lean Toys Ružová súprava do záhrady – taška, náradie, rukavice
Náradie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trefl Gry Arkádová hra Mistakos Platform - Stoličky
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Vodná arkádová hra, konzola - Dinosaurus Carnotaurus zelená
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra - Padajúce stoličky s pohybujúcim sa autom
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Pinball -zvieratká fialová
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Udri kuriatko, kladivo
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra Monkey Drop
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Grilovacia súprava s doplnkami
Náradie
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra – Hoď vrecko, obruč – dinosaurus
Pre deti
Skladom
Bauerkraft Akumulátorové elektrické nožnice na živý plot 21V
Skladom
LEAN TOYS Čarovná sada interaktívna pre dievčatá modrá
Skladom
Trefl Gry Arkádová hra Boom Boom Labková Patrola
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trefl Gry Hra Detektív Junior Dinosaurus
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Pinball - arkádová hra , LED svetlá, zvuky
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Pinball arkádová hra – Dinosaurus, drak modrý
Pre deti
Skladom
LEAN TOYS Arkádová hra - Hoď vrecko, obruč Jednorožec
Pre deti
Skladom











