











Štýlové a výkonné autíčko uspokojí nároky najmladších automobilových nadšencov.Kvalitný materiál spĺňa tie najprísnejšie EU normy, má certifikát CE. Plast je špeciálne testovaný na tvrdosť a bezpečnosť.Bližšie informácie si môžete pozrieť vo vlastnostiach. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, avšak v doprovode rodičov je možné použitie aj v skoršom veku.Balenie obsahuje inštrukcie na jednoduchú montáž, ktorá zaberie približne 20-30 minút. Vďaka autíčku si môže dieťa užiť chvíle radosti a smiechu.
| Váha | 14 kg |
|---|---|
| Model | MASERATI GHIBLI |
| Maximálne zaťaženie | 35 kg |
| Priemer koliesok | 22 cm |
| Lak | Nie |
| Rýchlosť | 1: 2-4 km/h 2: 4-6km/h (pomalý / rýchly chod ) voľný štart |
| Kľučky | Áno |
| Čas nabíjania | 8 hodín |
| Čas jazdy | Do 1 hodiny |
| Svetlá | LED - Predné, zadné, horné |
| Kolesá | EVA penové kolesá, |
| Indikátor batérie | Áno |
| Prevodové stupne | 2 dopredu, 1 vzad (rýchly / pomalý prevodový stupeň) |
| Motor | 2x 25W 16000 ot./min, |
| Bezpečnostné pásy | Áno |
| Certifikát | CE, EN |
| Povrch jazdy | Asfalt, tráva, nerovnosť |
| Rozmery vozidla | 111 cm x 70 cm x 47 cm |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G, 3-rýchlostná regulácia rýchlosti |
| Audio | USB vstup, MP3 , karta SD,AUX vstup |
| Chrómové prvky | Kolesá a ľišty |
| Sedadlá | Čierna ekologická koža, |
| Zvuky | Zvukové tlačidlá na volante |
| Otvárateľné dvere | Áno |
| Batéria | 1X 12V / 7Ah, |
| Dodatočné vybavenie | Nabíjačka, inštrukcie |
| Výrobca | RAMIZ |