Odporúčame
LDST LI-01-SS-BC8 - Osvetlenie schodiska LILI 8xLED/1,2W/230V
História cien
- 3. 4. 2026 - 9,29 €
- 13. 12. 2025 - 9,29 €
- 9. 11. 2025 - 10,9 €
- 5. 11. 2024 - 21,9 €
- 15. 1. 2024 - 24,9 €
Popis produktu
Schodiskové svietidlo vyrobené z hliníka a plexiskla.LED svetelný zdroj je súčasťou svietidla.Svietidlo sa upevňuje pomocou samolepiacej pásky, ktorá je súčasťou svietidla.Na zadnej stene svietidla sa nachádza vyvýšená základňa, na ktorej je svorkovnica na pripojenie sieťového napätia 230 V.Základňu je potrebné schovať do otvoru v mieste inštalácie, prípadne použiť inštalačnú krabičku o priemere min. 60 mm.Inštalačná krabička nie je súčasťou balenia.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Max. príkon zdroja | 1,2 W |
| Napätie | 230 V |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 9 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Schodisko |
| Typ | Schodiskové svietidlo |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Funkcie | LED technológia |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 1,2 W |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Príkon zdroja | 1,2 W |
| Celkový svetelný tok | 20 lm |
| Series | LILI LDST |
| Výrobca | LDST |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom TRIANGLE LED/20W/230V antracit
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 4000K
LED, so závitom E27, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Stmievateľná žiarovka Philips R7s/14W/230V 4000K 118 mm
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo


























