
36,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmoProdukt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 11.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Max. príkon zdroja | 3,3 W |
|---|---|
| Príkon zdroja | 3,3 W |
| Napätie | 230 V |
| Miesto | Spálňa |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 480 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Funkcie | LED technológia |
| Celkový príkon svietidla | 6,6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Štýl | Ostatné |
| Series | FILIPINA Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo