


Rozmery 215×200×58 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderná dvojdverová šatníková skriňa HELENA , ktorá zaujme svojim dizajnom. Dvere skrine sú vyhotovené z vysokokvalitnej MDF biela - vysoký lesk, hlinikovými úchytmi. Skriňa obsahuje niekoľko políc + vešiakovú tyč. Vyrobená z kvalitných materiálov.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Štýl | Moderný |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |

193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Skladom
215×200×58 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×90×50 cm, s poličkami, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
175×160×40 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom