
Veľká šatníková skriňa MIAMI I sonoma šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 190×80×56 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderná dvojdverová šatníková skriňa BONNIE, ktorá zaujme svojim dizajnom. Dvere skrine sú v bielej farbe - vysoký lesk, vyhotovené z vysokokvalitnej MDF. Skriňa obsahuje policu + vešiakovú tyč. Vyrobená z kvalitných materiálov.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 56 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Štýl | Moderný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |

200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
160×90×50 cm, s poličkami, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
175×160×40 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Skladom
172×136×45 cm, kovový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom