


Rozmery 24×80×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery (Š x D): 80 x 200 cm Výška matraca: 24 cm Materiál: antialergický poťah / VISCO pena pamäťová / LATEXOVÁ pena / polyuretánová pena / klimatizované vlákno / taštičkové pružiny POCKET / kokosové vlákno Tvrdosť matraca: H3 stredne tvrdý Matrac je obojstranný
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Pružinový, Latexový |
| Typ pružín | Taštičkové |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | Pamäťová pena, PUR pena, Prírodný materiál |
| Obojstranné | Ano |
| Rozmery | 80x200 |

26×160×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
26×180×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
10×80×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
26×120×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
10×80×160 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
22×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
10×140×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
22×90×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
18×80×200 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny

26×140×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
26×90×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
Taštičkový, pružinový, z pamäťovej peny

18×140×200 cm, zdravotný, pružinový
Skladom
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny

20×160×200 cm, zdravotný, pružinový
Skladom
10×120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×180×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, tvrdý

20×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zdravotný, taštičkový, pružinový

20×80×200 cm, zdravotný, taštičkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×180×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
24×140×200 cm, penový, taštičkový
Na odoslanie o 1 týždeň
18×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
18×120×200 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
15×160×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Na odoslanie o 1 týždeň
10×180×200 cm, zdravotný, penový
Skladom