Odporúčame
Vitrína VIVA V
Rozmery 201×60×43 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 232 €
- 16. 1. 2026 - 232 €
- 10. 11. 2025 - 213 €
Popis produktu
Vitrína zo systému VIVA. Rozmery: š.60, v.201, hl.43 cm Veľký výber farebného prevedenia. Zostavte si obývaciu stenu podľa Vašich predstáv.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 201 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 6-10 |
| Demont | Nie |
| Hrúbka dosky | 18mm |
| Materiál | Lamino / sklo |
| Výrobca | Žltá Hala |



