

Rozmery 30×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžová Obklad Keramika 6 mm 1. trieda Imitácia Betónu Štrukturovaná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Umiestnenie | Vnútorné |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Povrch | Mat |
| Možnosti použitia | Interiér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 30x60 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Spálňa, Obývačka, Chodba, Kancelária, Schody Interiér |
| Druh | Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Betónu, Luxusný, Matný |
| Vlastnosti | Štrukturovaná |
| Séria | Detroit |
| Hrúbka | 6 mm |
| Počet kachličiek v balení | 7 ks |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×2-3 cm, betónová, vnútorná
Skladom
20×2 cm, vonkajšia, betónová
Na odoslanie o 5 týždňov
20×2 cm, betónová, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
8×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
45×1 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, betónová, keramická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
45×1 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
120×11 cm, vonkajšia, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Vonkajšia, vnútorná, lesklá
Skladom
Keramická
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
20×2 cm, betónová, vnútorná
Na odoslanie o 5 týždňov
15×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
20×2 cm, betónová, vnútorná
Na odoslanie o 5 týždňov
10×1 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, mozaikový
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne