Odporúčame
Vysoký plastový kvetináč DPSA400 38,7 cm - antracit
Rozmery 75×38×38 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 30 €
- 15. 1. 2024 - 30 €
Popis produktu
Dizajn vysokého plastového kvetináča DPSA400 38,7 cm bol inšpirovaný robustnosťou keramických kvetináčov. Farebné prevedenie tohto kúsku, so zaujímavým vodorovným nerovnomerným vlnkovaním, je antracit, vďaka čomu pôsobí moderne, nadčasovo a dokonale sa farebne prispôsobí akémukoľvek zariadeniu interiéru či exteriéru. Vyrobený je z pevného, na údržbu nenáročného plastu, ktorý je odolný voči nepriaznivým vplyvom počasia, mrazu, UV žiareniu. Má okrúhly tvar, jeho rozmer je (ŠxHxV): 38,7x38,7x75 cm, objem 45 litrov a jeho súčasťou je praktická vkladka s úchytkami, pre lepšiu manipuláciu a šetrenie potrebnej zeminy. Kvetináč DPSA400 Vám bude slúžiť dlhé roky a miestnosti vďaka svojmu dizajnu dodá energiu, harmonickú atmosféru a atraktivitu.
Rozmery
| Šírka: | 38 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové |
| Tvar | Okrúhle |
| Vnútorný objem | 45 l |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.1123 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 1.96 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DPSA400 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom












