Odporúčame
Plastový kvetináč DPSP350 34,9 cm - antracit
Rozmery 62×34×34 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 26 €
- 4. 4. 2024 - 26 €
- 15. 1. 2024 - 27 €
Popis produktu
Túžite po tom, aby Vaše kvetiny krásne rástli, boli zdravé, prípadne aby krásne rozkvitli a robili Vám radosť? V tom prípade im zabezpečte dostatok priestoru v podobe plastového kvetináča DPSP350 34,9 cm vo farbe antracit, dostatok živín a závlahy a kvety Vám to s radosťou oplatia. Na výrobu tohto jedinečného kúsku, so vzorom nápadne pripomínajúcim robustný keramický kvetináč, bol použitý kvalitný plast, odolný voči nepriaznivým vplyvom počasia, ktorý sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Súčasťou balenia je vkladka s rúčkami, ktorá zníži množstvo potrebnej zeminy a uľahčí manipuláciu. Rozmery tohto okrúhleho kvetináča sú (ŠxHxV): 34,9x34,9x62 cm a jeho objem je 37 litrov, objem vkladky 11 litrov.
Rozmery
| Šírka: | 34 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 62 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové |
| Tvar | Okrúhle |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Vnútorný objem | 37 l |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0755 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 1.33 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DPSP350 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom










