Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
Rozmery 20×58×18 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 23 €
- 30. 1. 2025 - 23 €
- 18. 3. 2024 - 20 €
- 15. 1. 2024 - 18 €
Popis produktu
Ak rozmýšľate ako oživiť Vašu terasu, balkón, obývačku či záhradu, plastový kvetináč DFC600 58 cm bude tým správnym prvkom, s ktorým vytvoríte nádherné aranžmány, ktoré sa budú vynímať široko ďaleko. Kvetináč je vyrobený vo farebnom prevedení antracit, z kvalitného, na údržbu nenáročného a odolného plastu. Prúžkovaná štruktúra na kvetináči pôsobí elegantne, štýlovo a originálne, priťahuje pozornosť, takže určite neostane bez povšimnutia a rastliny v ňom krásne vyniknú. Súčasťou kvetináča je vkladka, ktorá zabráni vysypaniu zeminy, zníži množstvo zeminy potrebnej na jeho naplnenie a jeho rozmery sú (ŠxHxV): 58x18x19,5 cm.
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 18 cm |
| Výška: | 20 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Čistá váha výrobcu | 1.37 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0204 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DFC600 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Odporúčame

AMADEA Betónový kvetináč odľahčený - hrubý, 33x33x50, 5cm, český výrobok
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
AMADEA Drevený dizajnový obal s kvetináčom, 33,6x33,6x28cm
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
STEFANPLAST Kvetináč 30 l, hnedý
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal na kvetináč, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal s kvetináčom so srdcom tmavý, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
AMADEA Drevený obal s truhlíkom prírodný, 61,2x19,6x15cm, český výrobok
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší

AMADEA Samozavlažovací kvetináč plastový 25 cm - doplnok k dreveným obalom na kvetináče
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavý, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
Betónový kvetináč ø 34 cm Terrazzo – Bonami Selection
Betónový, vonkajší, izbový
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom





























































