Odporúčame
Kreslo ušiak VALIA Buk Zelená
Rozmery 100×79×75 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 476 €
- 16. 7. 2024 - 476 €
- 1. 7. 2024 - 466 €
- 24. 6. 2024 - 474 €
- 29. 2. 2024 - 476 €
- 23. 2. 2024 - 494 €
- 14. 2. 2024 - 512 €
- 15. 1. 2024 - 464 €
Popis produktu
Kreslo ušiak VALIA. Kreslo VALIA sa vyznačuje jednoduchým a minimalistickým dizajnom - inšpirovaným škandinávskym štýlom. Skvele zapadne do moderných a útulných interiérov. Vyznačuje sa odolnosťou a mimoriadnou kvalitou spracovania. Kvalitná vlnová pružina a pena použitá v sedadle zaistí maximálne pohodlie pri každodennej relaxácii. Výplň - kvalitná PUR pena.Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah -Textília Monolith je ošetrená špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak. Ten ju chráni pred okamžitou absorpciou tekutiny, odpudzuje vodu a vytvára drobné kvapôčky na povrchu. Látka vyrobená zo 100% polyesteru vyniká svojou pevnosťou a jemnosťou na dotyk. Údržba - Doporučujeme čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 79 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Hnedá;Modrá;Sivá;Zelená;Žltá |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Farebný variant nôh | Buk |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebné varianty valia | Zelená |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Váha | 27 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Materiál sedáku | Tkanina |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne


























