Odporúčame
Rozkladacia pohovka BOMO 3 Krémová
Rozmery 85×166×105 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 480 €
- 1. 1. 2025 - 480 €
- 30. 11. 2024 - 471 €
- 25. 11. 2024 - 449 €
- 8. 11. 2024 - 763 €
- 28. 9. 2024 - 709 €
- 16. 7. 2024 - 704 €
- 1. 7. 2024 - 690 €
- 24. 6. 2024 - 700 €
- 29. 2. 2024 - 704 €
- 14. 2. 2024 - 745 €
- 15. 1. 2024 - 707 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka BOMO 3. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Prešívaný podsedák. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Výplň: Kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Bonell: Pružinové jadro tvoria radovo ustavené pružiny, ktoré sú vzájomne spojené špirálovým drôtom, čím je tvorené jednoliate jadro. Poťah: Poťahová látka Primo je vyrobená zo 100% polyesteru, na dotyk je hladká a príjemná. Svojou štruktúrou pripomína plyš. Povrch látky Primo je ošetrený špeciálnou technológiou, ktorá bráni rýchlemu vstrebávaniu tekutín do látky. Ochranná vrstva na povrchu zabraňuje absorpcii kvapalín, dôjde k vyzrážaniu drobných kvapôčok, ktoré stačí zotrieť suchou handričkou. Primo je dostatočne pevná a odolná látka. Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 166 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 105 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 46 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Hnedá;Krémová;Modrá;Oranžová;Sivá;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 142x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Farebné varianty bomo 3 | Krémová |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | DOMEX |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň


































