





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria FORATA Výška 122 mm Farba Čierna matná Materiál Mosadz Tvar Hranaté Inštalácia Nástenná 150 mm Druh ovládania Páka Hmotnosť / ks 2.943 kg Balenie 1 ks EAN 8590913931338 Taric 84818011 Záruka 6 rokov
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Druh | Nástenná (rozostup 100 mm), Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Série | FORATA |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz, Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté, Hranatý |
| Ean | 8590913931338 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 122 |
| Séria | Sapho FORATA |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
| Výrobca | Sapho |

Páková
Skladom
Termostatická, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Termostatická, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Termostatická
Skladom
Páková
Skladom
Podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Podomietková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Páková, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bronzová, páková
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Skladom
Páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Termostatická, páková
Skladom
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková
Skladom

Termostatická, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Podomietková, páková
Skladom
Podomietková, páková
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň