Odporúčame
Mexen, panelový radiátor Mexen C22 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1818 W, biely - W422-060-110-00
Rozmery 60×110 cm
Vybraná varianta:Mexen, panelový radiátor Mexen C22 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1818 W, biely - W422-060-110-00
História cien
- 29. 5. 2026 - 114,57 €
- 6. 4. 2024 - 114,57 €
- 14. 3. 2024 - 129,63 €
- 27. 2. 2024 - 130 €
- 25. 2. 2024 - 129,63 €
- 24. 2. 2024 - 117,09 €
- 17. 2. 2024 - 115 €
- 15. 2. 2024 - 116,61 €
- 12. 2. 2024 - 119,04 €
- 10. 2. 2024 - 121,39 €
- 7. 2. 2024 - 124,79 €
- 5. 2. 2024 - 126,05 €
- 15. 1. 2024 - 114,59 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: 1100 mm (šírka (X)) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Hmotnosť: 33,39 kg Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 barov Vykurovací výkon: 10,5 l: - 55/45/20 °C 940 W - 75/65/20 °C 1818 W - 90/70/20 °C 2300 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 4xG ½″ bočné Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, 22 |
| Vykurovací výkon | 1818 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315053350 |
| Séria | Mexen C22 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Výkon | 1818 |
| Výrobca | Mexen |









