
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
V rustikálnom štýle, v dekore dub, v provence štýle
SkladomRozmery 70×94×206 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednolôžková posteľ s rozmermi 90x200 cm a výškou 70 cm je vyrobená z kvalitnej drevotriesky. Vonkajší materiál je hrúbky 22 mm, vnútorný materiál je hrúbky 16 mm a je vybavený ABS hranami hrúbky 1,7 mm + 0,5 mm. Nožičky sú tvorené plastovými podložkami, ktoré zabezpečujú stabilitu postele. Farba postele je dub sonoma, ktorá sa krásne hodí k modernému nábytku. Táto posteľ je ideálna pre jednotlivcov, ktorí si potrpia na kvalitu a dizajn. Svojou výškou a hĺbkou je pohodlná a zároveň dokáže skvele zapadnúť do každej miestnosti.
| Šírka: | 94 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 206 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Drevo, Lamino |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca |
| S čelom | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Abs hrany: | 1,7 mm + 0,5 mm |
| Typ nožičiek: | Plastové podložky |
| Počet balíkov: | 2 |
| Rozmery | Rozmer 200 x 90 cm |
| Typ | Jednolôžkové, Drevené |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Hmotnosť | 36.15 kg |
| Výrobca | MOB |

V rustikálnom štýle, v dekore dub, v provence štýle
Skladom
S úložným priestorom, vrátane roštu, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
92×127×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
Vrátane matraca, vrátane roštu, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
V rustikálnom štýle, v dekore dub, v provence štýle
Skladom
90×200 cm, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
98×207 cm, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Vrátane roštu, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, vrátane roštu, v rustikálnom štýle
Skladom
V rustikálnom štýle, v dekore orech, vyvýšená
Skladom
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Rozkladacia, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
V rustikálnom štýle, v dekore borovica, vyvýšená
Skladom
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca

Vrátane roštu, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
90×200 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Skladom
Vrátane matraca, vrátane roštu, v modernom štýle
Skladom
Vrátane matraca, vrátane roštu, v modernom štýle
Skladom
V rustikálnom štýle, v dekore dub, v provence štýle
Skladom
V rustikálnom štýle, v dekore borovica, vyvýšená
Skladom
80×120×200 cm, vrátane matraca, vrátane roštu
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
Skladom
S úložným priestorom, vrátane roštu, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, čalúnená
Skladom