Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01
Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01 Technické údaje: Výška: 1200 mm Šírka: 500 mm Hĺbka: 30 mm Rozstup pripojenia: 450 mm (na stranách) alebo 50 mm (stredové) / možnosť voľby Vzdialenosť do steny: 74 mm Farba: chróm Materiál: oceľ Hmotnosť: 8,23 kg Reakcia na oheň: A1 Pracovná teplota: max 95 °C Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 417 W Pripojenie: 2 x G ½″ stredové, 4 x G ½″ hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť inštalácie elektrickej vykurovacej tyče Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Rozmery
Šírka:50 cm
Parametre
VykurovanieElektrické, Kombinované
TypRebríkový, Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Vykurovací výkon417 W