Odporúčame
Detská posteľ KUBUS s výsuvnou posteľou 90x200 cm - borovica Sivá
Rozmery 70×90×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 739 €
- 18. 2. 2025 - 739 €
- 1. 1. 2025 - 456 €
- 30. 11. 2024 - 447 €
- 25. 11. 2024 - 426 €
- 28. 9. 2024 - 690 €
- 16. 7. 2024 - 687 €
- 1. 7. 2024 - 690 €
- 11. 4. 2024 - 700 €
- 29. 2. 2024 - 669 €
- 15. 1. 2024 - 682 €
Popis produktu
Postele sú veľmi dôležitou súčasťou domácnosti a sú nevyhnutné na to, aby ste mohli mať pohodlný a zdravý spánok. Predstavuje miesto odpočinku po náročnom dni a je tiež významným prvkom pri vytváraní celkového štýlu vašej spálne. Postele sa líšia vo svojej veľkosti, materiáli a dizajne. Existujú postele z masívneho dreva, kovu aj plastu a všetky majú za úlohu poskytnúť pohodlné miesto na odpočinok. Súčasťou postele je: Priestranná výsuvná zásuvka na kolieskach. Ochranná bariéra, vďaka ktorej bude vaše dieťa bezpečne spať celú noc. 2 x flex rám vyrobený z vysoko kvalitného brezového dreva. 2 x matrac z FDM peny s poťahom so zipsom, vďaka ktorému je možné zložiť. Vlastnosti postele: Ako jedny z mála používame lak na vodnej báze, ktorý je bez zápachu a bezpečný - pre detské výrobky. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitnej MDF a borovicového dreva, ktoré sú odolné a ľahko sa čistia. Jednoduchá a rýchla montáž . Ku každej posteli je priložená montážna sada a návod.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
| Zábrana | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane matraca a roštu, Vrátane roštu |
| Rošt | Áno |
| Váha | 60 kg |
| Hrana | ABS |
| Matrac | Áno |
| Nosnosť | 100 kg |
| Rozkladacie | Áno |
| Dĺžka postele | 206 cm |
| Spacia plocha | 90x200 cm |
| Farba produktu | Biela;Modrá;Ružová;Sivá;Zelená |
| Prateľný poťah | Áno |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Tvrdosť matraca | Mäkká |
| Úložný priestor | Nie |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Sivá |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Výrobca | BMS |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň












