Odporúčame
Detská posteľ KUBUS s úložným priestorom 80x190 cm - borovica Biela
Rozmery 70×87×196 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 304 €
- 1. 1. 2025 - 304 €
- 30. 11. 2024 - 298 €
- 25. 11. 2024 - 284 €
- 28. 9. 2024 - 460 €
- 16. 7. 2024 - 458 €
- 1. 7. 2024 - 460 €
- 11. 4. 2024 - 467 €
- 29. 2. 2024 - 446 €
- 15. 1. 2024 - 455 €
Popis produktu
Detské postele s výsuvným úložným priestorom sú skvelým riešením pre deti, ktoré majú nedostatok priestoru. Posteľ má praktický výsuvný úložný priestor. Umožňuje deťom uložiť hračky, oblečenie a ďalšie veci bez toho, aby ich museli presúvať z jedného miesta na druhé. Posteľ s výsuvným úložným priestorom tiež poskytuje deťom pohodlné a bezpečné miesto na spanie. Súčasťou postele je: Priestranná zásuvka na kolieskach. Možno použiť ako úložný priestor pre lôžkoviny alebo hračky (zásuvka je samostatným prvkom postele). Ochranná bariéra, vďaka ktorej bude vaše dieťa bezpečne spať celú noc. Flex rám vyrobený z vysoko kvalitného brezového dreva. Matrac z FDM peny s poťahom so zipsom, vďaka ktorému je možné ho zložiť. Vlastnosti postele: Ako jedny z mála používame lak na vodnej báze, ktorý je bez zápachu a bezpečný pre detské výrobky. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného borovicového dreva a MDF dosiek, ktoré sú odolné a ľahko sa čistia. Jednoduchá a rýchla montáž . Ku každej posteli je priložená montážna sada a návod.
Rozmery
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 196 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Zábrana | Ano |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane matraca a roštu, Vrátane roštu |
| Farba | Béžová |
| Farba produktu | Biela;Modrá;Ružová;Sivá;Zelená |
| Hrana | ABS;Zaoblená |
| Farebná varianta | Biela |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Tvrdosť matraca | Mäkká |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Rošt | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 100 kg |
| Prateľný poťah | Áno |
| Spacia plocha | 80x190 cm |
| Váha | 60 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;Tkanina |
| Matrac | Áno |
| Dĺžka postele | 196 cm |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | BMS |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
















