Odporúčame
Stolička KITO - buk/čierna
Rozmery 80×46×55 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 33 €
- 18. 1. 2025 - 33 €
- 5. 12. 2024 - 24 €
- 30. 11. 2024 - 32 €
- 25. 11. 2024 - 30 €
- 28. 9. 2024 - 51 €
- 16. 7. 2024 - 49 €
- 1. 7. 2024 - 51 €
- 29. 2. 2024 - 49 €
- 15. 1. 2024 - 56 €
Popis produktu
Nadčasový dizajn v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou Model stoličky KITO skvele zapadne do obývacej izby, kancelárie alebo jedálne Funkčnosť, jednoduchý tvar, odolnosť sú hlavné prednosti stoličky KITO Špecifikácia: materiál sedadla - polypropylén nohy - drevené bukové hmotnosť - asi 3,65 kg stolička pre ľahkú svojpomocnú montáž
Rozmery
| Šírka: | 46 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Buk |
| Výška sedu | 42,5 cm |
| Váha | 4 kg |
| Farba produktu | Čierna;Hnedá |
| Materiál | Drevo;Plast |
| Materiál nôh | Drevo |
| Hĺbka sedu | 41 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň







