










Rozmery 76×55×59 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pola exteriérová stolička z masívneho eukalyptu a umelého ratanu. Na stolovanie na terase a pri bazéne si vychutnajte večery s priateľmi v každom kúte domova so stoličkami Pola. Vhodná pre vnútorné a vonkajšie použitie. Starostlivosť: Čistite mäkkou kefou alebo suchou handričkou. Ak sa na produkt rozleje nejaká tekutina, vyčistite to čo najrýchlejšie, aby ste predišli vzniku škvŕn. Oprášte prachovkou. Mimo sezóny nábytok skladujte na suchom vnútornom mieste. Ak ho chcete nechať vonku, chráňte ho na jeseň, v zime a v období dažďov nepremokavým krytom Iria. - Rozmery (VxŠxH): 76 x 55 x 59 cm Váha: 5,5 kg Štýl: rustikálny Materiál: eukalyptové drevo, hliník, syntetické prútie Farby: hnedá
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál | Drevo, Umelý ratan |
|---|---|
| Druh dreva | Akácia |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Šírka (cm) | 55 |
| Výška (cm) | 76 |
| Hĺbka (cm) | 59 |
| Výrobca | Kave Home |

92×54×65 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
49×59×27 cm, plastová, s podrúčkami
Na odoslanie o 2 dni
92×54×65 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 17 e-shopoch
Skladom
92×54×65 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stohovateľná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom